Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Sitemizden yapacağınız alışverişleri güvenli bir şekilde Kredi Kartı Tek Çekim, Kredi Kartı Taksitli,  Paypal (üye olmadan kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz) ve Havale/EFT seçenekleri ile yapabilirsiniz. 

Bonus, Maxsimum, CardFinans ve AsyaCard Kredi Kartlarında 9 Taksite kadar taksitlendirme yapabilmekteyiz. Taksitlendirme seçeneklerine diğer kredi kartı markalarınıda dahil etmek için çalışmalarımız sürmektedir. 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişleri SSL güvenliği ile ek ücret ve komisyon ödemeden Kredi Kartı ile veya arzu ederseniz PayPal sistemini kullanarak tüm kredi kartı ve banka kartlarınızla (Visa, Master, Amex vs.) ödeyebilirsiniz. Bunun için PayPal'a üye olmanız gerekmemektedir. Sitemiz üzerinde kredi kartı bilgileriniz görülememektedir ve kesinlikle bu tür bilgiler saklanmamaktadır.

 

Dilerseniz ödemelerinizi aşağıda yazılı banka hesap numaralarına gönderebilirsiniz. Banka Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız tüm ödemelere sitemiz otomatik olarak %5 indirim uygulamaktadır. 

         

 

BANKA HESAP BİLGİSİ

Banka Adı  Türkiye Garanti Bankası A.Ş.
Şube Adı  Valikonağı Şubesi (Şube Kodu : 183)
Hesap Sahibi  SELÇUK SÜZGÜN
Hesap No  6676276
IBAN No  TR13 0006 2000 1830 0006 6762 76

 

PAYPAL

 odeme@sekeratolyem.com


Yaptığınız ödemeler otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Özellikle ödeme yaptığınızı bildirmek için aramanıza gerek yoktur. Siparişinizin durumu ve diğer soru ve sorunlarınız için her zaman arayabilirsiniz.

  • Kargo Sadece 5 TL
  • Havale Indirimi