Nikah Şekeri modellerimizi incelediğinizde fiyatlarının piyasa fiyatlarına göre ucuz olduğunu göreceksiniz. Hatta bazen sizlerden fiyatlarınız neden ucuz, yanlışlık veya başka bir sorun ile karşılaşmayalım şeklinde tepkiler dahi alıyoruz. Nikah Şekeri Fiyatlarımızın ....


ucuz olmasının sebeplerini kısaca sizlere açıklamak istiyorum;

  • Öncelikle bizim bir showroom mağazamız bulunmuyor, sadece internet sitemiz aracılığı ile şatış yapmaktayız. Biz de iyi semtlerin işlek caddelerinde showroomlar açarak satış yapabilirdik. Fakat bu maliyetlerimizi büyük ölçüde arttıracak ve bu maliyeti fiyatlarımıza eklemek durumda kalacaktık. Bu maliyeti fiyatlarımıza yansıtmayarak fiyatlarımızı düşük tutabilmekteyiz.
  • İnternet sitemizin tasarımını, geliştirmesini ve yönetimini yine kendi ekibimiz ile yapıyoruz. Bu servisi dışarıdan dışarıdan almak yerine kendi ekibimiz ile yapıyor olmamız ile sağladığımız tasarrufu fiyatlarımızda indirim olarak değerlendiriyoruz, bu da Nikah Şekeri fiyatlarımıza ucuzluk olarak yansıyor.  
  • Ürün fotoğraflarımızı da kendi ekip ve ekipmanlarımızı kullanarak çekiyoruz. Ürün fotoğraflarımız iyi bir stüdyoya çektirmek yerine kendi ekip ve ekipmanlarımızla çekiyor olmamız Nikah Şekeri fiyatlarımızın ucuz olmasına destek oluyor. 
  • Türkiye'nin bir çok bölgesinde bayii ağı oluşturarak daha fazla kitlelere ulaşmayı tercih edebilirdik, fakat sizlere ulaşıncaya kadar araya girecek her bir aracı fiyatların yükselmesine sebep olacağında doğrudan üretici olarak internet mağazamızdan satış yaparak Nikah Şekeri Fiyatlarının ucuz olmasını sağlamaktayız.
  • Tüm bu imkanları aynı şekilde kullanarak fiyatlarımızı piyasa fiyatlarına çekerek kar miktarımızı arttırmak isteyebilirdik. Fakat hem karımızı müşterilerimizle paylaşmak istememiz hem de  daha fazla kitleye ulaşmak adına fiyatlarımızı bu seviyelerde tutmak istemekteyiz. 

En güzel Nikah Şekeri Modellerimizi hazırlarken yine en ucuz fiyatlar ile sizlere ulaşması için çalışmaktayız.