2014 Yılı başı ile başlattığımız Ahşap Stiker Modellerinden oluşan Kampanyalı Nikah Şekeri Modellerimizin bir incelemesini yaparak sizlere daha detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Bu modellerimizi hazırlarken hem şık olmasına hem de evlilik arifesinde çiflerin ve ailelerinin bütçelerinin zorlanması sebebi ile uygun maliyetli ucuz nikah şekeri modelleri hazırlamak istedik. Kampanyalı Ucuz Nikah Şekeri modellerimiz


şu an üç farklı modelden oluşmasına rağmen model sayısını artırarak çok yakında sizlere daha fazla seçenek sunmak istiyoruz.  Mevcut Modellerimiz Motosiklet Üstünde Gelin Damat, Klasik Dans Eden Gelin Damat ve Gelini Kucağında Taşıyan Damat modellerimizden oluşmaktadır. Ayrıca bu Nikah Şekeri modellerimizde de özel tasarım Renkli Baskı Nikah Şekeri Teşekkür ve İsim Kartlarımızıda sizlere ücretsiz hazırlıyoruz. Buradan Teşekkür Kart Modellerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi mevcut Modellerimizi sırasıyla inceleyelim.

Dans Eden Gelin Damat Modeli

Kampanyalı Ucuz Nikah Şekeri Modeli

 

Ucuz Kampanyalı Nikah Şekeri Modelimiz beş farklı malzemenin birleştirilmesi ile hazırlanmaktadır. Ana malzeme olarak Dans Eden Gelin Damat Ahşap Stiker ve bunu tamamlayan Nikah Şekerlerinin olmazsa olmazı Beyaz Organze Taşlı Tül ve Organze Beyaz Tül Kurdele kullanılmaktadır. Bu modelimizde sadece güzel bir koku vermesi için lavanta kullanılmaktadır. Bu modelimizde özellikle mıknatıs magnet kullanılmasını tavsiye ediyoruz fakat tercihi tamamen sizlere bıraktık. Sonuç olarak ömrünüzün bir dönüm noktası olan nikah ve düğün törenlerinizin vazgeçilmezi olan Nikah Şekeri hem uygun ucuz maliyetli olmuş olacak hem de misafirlerinize ikram edeceğiniz şık ve güzel bir model sipariş etmiş olacaksınız. 

 

Ahşap Ucuz Nikah Şekeri Modeli

 

Motosiklet Üstünde Gelin Damat Modeli

Ahşap Ucuz Nikah Şekeri Modelimizde tema ürün olarak Motosiklet Üzerinde Gelin Damat figürlü ahşap stiker kullandık. Tamamlayıcı olarak ise Nikah Şekerlerinin olmazsa olmazı Beyaz Organze Taşlı Tül ve Organze Beyaz Tül Kurdele ile hazırladık. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen lavantayı kullanmayı uygun bulduk. Kampanyalı modellerimizde özellikle mıknatıs magnet kullanılmasını tavsiye ediyoruz fakat yine tercihi tamamen sizlere bıraktık. Nikah Şekeri Modelimiz uygun maliyetli olmasının yanında şık bir görünüm sunmaktadır. 

 

 

 

Gelini Kucağında Taşıyan Damat Modeli

Kampanyalı Ucuz Nikah Şekeri Modelimizde beyaz organze taşlı tül, organze tül kurdele, lavanta, mıknatıs magnet ve görsel ürün olarakda Gelini Kucağında Taşıyan Damat figürlü ahşap stiker kullandık. Bu ürünümüzde de mıknatıs magnet tercihini müşterilerimize bırakarak arzu etmeleri durumunda maliyeti daha da düşük tutmalarına imkan tanıdık. Görselde de göründüğü üzere sizler için uygun maliyetli ve şık Nikah Şekeri Modeli yarattık.