Ucuz Nikah Şekeri Kampanyamıza gösterilen büyük ilgi sonrasında benzer bir kampanyayıda Bebek Şekeri modellerimiz için yapmaya karar verdik. Başlattığımız Ucuz Bebek Şekeri kampanyamızın bir incelemesini ve detaylarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu modellerimizi hazırlarken hem şık olmasına hem de yeni bebek bekleyen dünyaya getirme arifesinde bir çok masraf yapan çiftlerin bu zor zamanlarında bütçelerini zorlamadan misafirlerine ikram etmek için maliyetli ucuz bebek şekeri modelleri hazırlamak istedik. Kampanyalı Ucuz Bebek Şekeri modellerimizi


inceleyeceğiz. Mevcut Modellerimiz Atlı Ucuz Kız Bebek Şekeri, Kampanyalı Ucuz Bebek Şekeri, Melek Stiker Ucuz Kız Bebek Şekeri ve Ucuz Kampanyalı Bebek Şekeri modellerimizden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Bebek Şekeri sipariş verdiğinizde özel tasarım Renkli Baskı Bebek Şekeri İsim ve Hoşgeldin Kartlarımızıda sizlere ücretsiz hazırlıyoruz. Buradan Bebek Şekeri İsim ve Hoşgeldin Kart Modellerimizi inceleyebilirsiniz. Mevcut Ucuz Bebek Şekeri Modellerimizi sırasıyla inceleyelim.

Atlı Ucuz Kız Bebek Şekeri Modeli

Kampanyalı Ucuz Nikah Şekeri Modeli

 

 

 

Ucuz Kampanyalı Bebek Şekeri Modelimiz At üstünde Sallanan Şirin Kız Bebek Stiker, Pembe organze kurdele, pembe taşlı tül, lavanta ve magnet malzemelerinin birleştirilmesi ile hazırlanmaktadır. Bu modelimizde özellikle mıknatıs magnet kullanılmasını tavsiye ediyoruz fakat tercihi tamamen sizlere bıraktık. Bebek doğumu sonrasında hastane odasında, evimizde kutlamaya gelen misafirlerimize ve sonrasında bebek doğum mevlütü sırasında hediye etmek için vazgeçilmez olan bebek şekerlerinizi hem şık, hem de uygun maliyetli olması için hazırladık. 

 

Ahşap Ucuz Nikah Şekeri Modeli

 

 

Kampanyalı Ucuz Bebek Şekeri Modeli

Kampanyalı Ucuz Bebek Şekeri Modelimizde ana malzeme olarak melek şirin kız stikeri kullanılmış yanında yardımcı malzemeler olarak pembe organze kurdele, pembe taşlı tül, güzel kokusu sebebi ile lavanta ve magnet kullanılmaktadır. Maliyeti daha da düşürebilmeniz adına magnet seçimini müşterilerimize bıraktık. Bebek Şekeri Modelimiz hem şık hem de ucuz bir modeldir. 

 

 

 

 

Melek Stiker Ucuz Kız Bebek Şekeri Modeli

Melek Stiker Ucuz Kız Bebek Şekeri Modelimizde "it's a girl" yazısı tutan melek bebek stiker, pembe organze kurdele, pembe taşlı tül ve lavanta kullanarak maliyetlerini minimize ettik. Aynı zamanda da çok şık bir model yarattık.Bu ürünümüzde de mıknatıs magnet tercihini müşterilerimize bırakarak arzu etmeleri durumunda maliyeti daha da düşük tutmalarına imkan tanıdık. Görselde de göründüğü üzere sizler için uygun maliyetli ve şık Bebek Şekeri Modeli yarattık.

 

Ahşap Ucuz Nikah Şekeri Modeli

 

Ucuz Kampanyalı Bebek Şekeri Modeli

Ucuz Kampanyalı Bebek Şekeri Modelimiz tek Kampanyalı Erkek Bebek Şekeri Modelidir. Bu modelimizde Melek Şirin erkek bebek stikeri kullanılmış yanında yardımcı malzemeler olarak mavi organze kurdele, mavi taşlı tül, güzel kokusu sebebi ile lavanta ve magnet kullanılmaktadır. Maliyeti daha da düşürebilmeniz adına magnet seçimini müşterilerimize bıraktık. Bebek Şekeri Modelimiz hem şık hem de ucuz bir modeldir.