2014 yılına yeni girdik, şimdiden nikahlar başladı. Önümüzdeki günlerde ise 2014 yılı nikah sezonu tamamen açılacak. Bu sene evlenmeyi düşünen çiftler nikah tarihlerini belirlemeye ve hazırlıklarına başladılar bile. Geleceğinizi şekillendiren ve çok meşakatli bir dönemde Nikah Şekerlerine gerekli öncelik ve önem verilmiyor olsa dahi nikahınızdan sonra davetlilerinize tek hatıra davetlilerinize hediye edeceğiniz Nikah Şekerinizdir. Bu nedenle nikah şekerinizi seçerken ve yaptırırken kesinlikle aceleye getirmeyin. Yeni trend ve 2014 modası Nikah Şekerleri olmasına özen gösterin. Yaptıracağınız Nikah Şekeri Modelinin sizi yansıtmasını ve düğün konseptinize uygun bir model seçmeye dikkat edin.


2014 Yılı Nikah Şekeri Modası ve Trendleri


Nikah Şekeri Modası da aynı düğün modası gibi kendini sürekli yenilemekte ve farklı trendler oluşmaktadır. Önceki yıllarda Badem Şekerli modeller çok kullanılmakta iken günümüzde daha çok güzel kokusu sebebi ile lavanta tercih edilmektedir. Bu trend bir süre daha moda olarak kalacak. Badem şekerli Nikah Şekerleri ise bir klasik olarak uzun yıllar daha kullanılacaktır.

2014 senesinde yine Gelin ve Damat figürlerinin esprili olarak kullanıldığı modeller revaçta olacak. Bunun yanında düğünden sonra da misafirlerinizin kullanabileceği anahtarlık, metal bisikletnotluk veya resim çerçevesi şeklinde nikah şekerleride oldukça popüler olacaktır. Nikah şekerleri kadar nikah şekerleri üzerinde kullanılan nikah şekeri teşekkür ve isim etiketleri de bir o kadar önemlidir. İsim etiketleri sadece isim ve teşekkür yazısı şeklinde değil de renkli ve figürlü modellerin kullanılacağını düşünüyoruz.

Moda ve trendlerden daha önemlisi ise nikah şekerinizi kendinizle bağdaşan, sizi yansıtan, özellikle kendinizin beğendiği modelleri seçmeniz en güzelidir. 

Sitemizde zevkinize ve bütçenize uygun Moda Nikah Şekeri modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda kişiye özel tasarımlarda yapabilmekteyiz. Nikah Şekerlerimize göz atmak için tıklayınız