Nikah Şekeri Etiketi

KDV Dahil : 0,10 TL
KDV Hariç : 0,08 TL
Kredi Kartı İle : 0.09 TL KDV Dahil
Havale/EFT İle : 0.09 TL KDV Dahil
Satın alabilmek için asgari miktar: 100
Ürün Kodu: NE-14
Hazırlanma Süresi: 10 İş Günü
Mevcut Seçenekler:

NE-14 Nikah Şekeri Etiketi

Özel Tasarim Nikah Şekeri Etiketimizde elele tutan gelin damat figürü kullanılmıştır. Etiketimizde isim, nikah tarihi ve sevgilerimizle yazıları bulunmaktadır. Nikah Şekeri Kartımızda isteğiniz doğrultusunda tasarım değişikliği ve özel yazı da yazabilmekteyiz. Not alanına eklemeniz yeterlidir.

Nikah Şekeri siparişi veren tüm müşterilerimize Renkli Baskı Özel Tasarım Nikah Şekeri İsim Etiketlerimiz tamamen ücretsizdir. Nikah Şekeri siparişi verirken not alanına Nikah Şekeri Etiket kodunu belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca sipariş vermenize gerek yoktur.

Etiketler Nikah Şekeri Modeline bağlı olarak 2 cm X 3 cm ile 2.5 cm x 4.5 cm arası ebatlarda basılır. (Nikah Şekeri Modelinize göre değişiklik olabilir.) Nikah Şekeri İsim Etiketleri 280 gr. kaliteli fotoğraf kağıdına baskı yapılır. Bu sayfada gördüğünüz etiketler ham digital resimler olduğundan resimler ile etiketler arasında renk tonlarında ufak farklılıklar olabilir.

Etiketleriniz en geç iki iş gününde hazırlanarak kargo firmasına teslim edilir.

Etiket ölçüsüne göre bir sayfada 30 ile 60 adet etiket basılır. Etiketler yapışkanlı değildir, size geldikten sonra kesmeniz gerekmektedir.

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi

Aşağıda bulunan video ile Nikah ve Bebek Şekerlerini Nasıl Online Sipariş verebileceğinizi görebilirsiniz. Her türlü soru ve sronlarınız için bilgi@sekeratolyem.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0532 647 4323 numaralı bilgi ve sipariş hattımızı arayabilirsiniz. Şekeri Atölyem Nikah Şekeri ve Bebek Şekeri